להעצים את החוויה המינית שלכם!


בואו ללמוד איך להעצים את החוויה המינית שלכם, דרך תרגילים פרקטיים, פתיחה של חסימות רגשיות ועבודה מעמיקה ואישית מול עצמכם בכל הנוגע למיניות שלכם. 

בכל קורס תקבלו 10 שיעורי וידאו של 10 דקות ובהם תלמדו את כל מה שלא ידעתם ולא הבנתם נכון על מיניות, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות יותר.

בנוסף, תקבלו גם תרגילים פרקטיים מעולם הטנטרה, מדיטציות מוקלטות והרבה ידע חשוב שישנה לכם את חיי המין, ואולי את החיים בכלל. 


נסו את השיעור הראשון בחינם ותראו איך החיים שלהם כבר הופכים למענגים ומספקים יותר.

לגבר


נמאס לך לגמור מהר? פוחד שנשים יוצאות לא מרוצות מהחוויות המיניות איתך? אל תדאג, אתה לא לבד ויש פתרון פשוט וחדש שהגיע הזמן שתכיר!

בקורס תלמד:


 1. להחזיק יותר זמן בסקס
 2. לשלוט בצורה טובה יותר על האורגזמות שלך
 3. מה נשים באמת רוצות בסקס ואיך לענג אישה בצורה טובה יותר
 4. איך להביא נשים ליותר אורגזמות מענגות בלי מאמץ
 5. איך לנשום ולהיות יותר נוכח בחוויות המיניות שלך ובחיים בכלל
 6. איך להתחבר לצד הרגשי שלך כדי להיות יותר מודע ומחובר לעצמך

לאשה


נמאס לך לא לחוות אורגזמות בזמן הסקס? מתבאסת מזה שאת לא נהנית מסקס כמו נשים אחרות? מפחדת שמשהו במיניות שלך תקוע או חסום? אל תדאגי, את לא לבד!!! נשים רבות נתקלות בבעיות הללו אבל יש להן פתרון פשוט וחדש שהגיע הזמן שתכירי!


מה תלמדי:

 1. איך ליהנות יותר בסקס
 2. איך לחוות יותר אורגזמות בקלות וללא מאמץ
 3. איך לחוות את כל סוגי האורגזמות
 4. איך להשתחרר יותר בחוויות המיניות
 5. להתחבר לעצמך, לגוף שלך ולמיניות שלך ממקום אותנטי וכנה
 6. לאהוב את הילדה הפנימית שבך ואת עצמך יותר
 7. איך להיות יותר נוכחת בחוויות המיניות שלך ובחיים בכלל


חוויה זוגית


זוגות רבים כיום אינם מרוצים מחיי המין שלהם והדבר משפיע בצורה ישירה על הזוגיות היומיומית שלהם. דרך חיי המין שלנו נוכל ללמוד רבות על טיב היחסים שלנו ולשפר אותם דרך שיפור החוויות המיניות. ישנם דברים רבים שזוגות יכולים ללמוד ולספר במיניות, וזה הזמן להתחיל, לפני שמאוחר מדי. 


ניתן ומומלץ לזוגות לעשות את שני הקורסים במקביל על מנת שתוכלו לעבור את המסע יחד ובמקביל. כשכל אחד מבני הזוג לומד לקחת על עצמו אחריות ולעשות את העבודה, השמיים הם הגבול. ממצב של חוסר תקשורת ואינטימיות, תוכלו להגיע למצב בו אתם נהנים יותר מחיי המין שלהם, נרגשים מהם יותר ומסופקים מהם יותר. 


זו הי ההזדמנות שלכם לרכוש את שני הקורסים יחד במחיר מיוחד ולעבור את המסע המדהים הזה אל מיניות מענגת יותר, יחד.

מי זו נטלי להב


נטלי הינה מטפלת מינית הוליסטית העוסקת ומתמחה בריפוי רגשי-מיני עם גברים ונשים. היא עוזרת לאנשים להבין מה חוסם אותם, איך הגוף המיני-רגשי באמת עובד וכיצד ניתן, דרך עבודה עצמית, ליהנות יותר מחיי המין שלנו ומהחיים בכלל.

העבודה שלה נעשית מתוך ההבנה הבסיסית, שרק עבודה על שלושת האספקטים שבנו יחד - תודעה, גוף ורגש - נוכל ליצור שינוי אמיתי.

לנטלי יש ניסיון רב כמאמנת אישית בתחום המיניות והמדיטציה, מטפלת טנטרית ומורה לפיתוח התודעה. היא עוזרת מדי יום לאנשים למצוא את הדברים שהכי חוסמים אותם בחיים ולנקות אותם מהמערכת, כדי שהם יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם במיטה ובחיים בכלל.


המלצות


"עזרת לי להבין שזה שלא הצלחתי לחוות אורגזמה מהחדירה היה קשור בכלל למחסום רגשי ביני לבין עצמי, ולא בגלל שמשהו לא בסדר אצלי. אחרי שעבדתי איתך התחלתי לחוות אורגזמות בקלות יותר, גם בזמן הסקס עם בן זוגי אז תודה לך על זה!!" - יעל ר. 31
""בזכות העבודה איתך הבנתי בדיוק מה מנע ממני מליהנות בסקס עד הסוף ומאז כל הדברים שהפריעו נעלמו. מעולם לא נהנתי ככה מסקס וזה הכל בזכות מה שלימדת אותי!! אפילו הצלחתי להגיע להשפרצה בפעם הראשונה, וואו מדהים!!" - הילה ס. 35״כל החיים סבלתי משפיכה מוקדמת. התביישתי בזה ולא טיפלתי בזה עד שהתחלתי לראות אותך מדברת על הנושא. מאז שאני עושה את התרגילים שנתת לי, אני בן אדם חדש. אני מחזיק הרבה יותר זמן מפעם ואני רואה שזה רק הולך ומשתפר אז תודה לך!!״ - רועי, 38"הליווי שלך שינה לי את החיים ואת הגישה שלי לחיים בכלל!!! אני נהנה יותר בסקס וחיי הזוגיות שלי השתפרו בצורה מדהימה והכל בזכות כמה תרגילים פשוטים שנתת לי." - אורן מ. 27